100% JEDWABIU ORGANICZNEGO

KTÓRY POZWOLI CI WYJŚĆ NA NOWY POZIOM W KWESTII DBANIA O SIEBIE

LUKSUSOWA PIELĘGNACJA SKÓRY I WŁOSÓW

1 19-22MM Klasa 6
Naturalny jedwab morwowy
2 NADAJE WŁOSOM
LUKSUSOWY POŁYSK
3 NIE WCHŁANIA
KREMÓW DO TWARZY
4 AMINOKWASY ZAWARTE W JEDWABIU
NAWILŻAJĄ WŁOSY I SKÓRĘ
5 NIEWIARYGODNIE GŁADKIE I
LUKSUSOWE WRAŻENIE
6 WŁAŚCIWOŚCI HIPOALERGICZNE I
ANTYBAKTERYJNE
moons

JEDWABNE POSZEWKI NA PODUSZKI OMNIA I AULA, KTÓRE ZWIĘKSZAJĄ ICH SKUTECZNOŚĆ

Wycięte i zszyte tak, aby idealnie pasowały do unikalnego kształtu poduszek Omnia i Aula, dzięki czemu tkanina nie marszczy się w specjalnie zaprojektowanych podparciach i nie oddziałuje na skórę twarzy, szyi i ramion. Niezwykły komfort i zalety jedwabiu w zakresie pielęgnacji skóry. Mając pod ręką kilka dodatkowych poszewek, możesz używać poduszek bez przerwy, nawet podczas prania.

KUP TERAZ
moons

JEDWABNE MASKI DO SPANIA DLA UPIĘKSZAJĄCEGO SNU

Maska idealnie układa się na twarzy dzięki nienagannym szwom i regulowanej opasce. Całkowicie blokuje światło, pozwalając na sen o każdej porze dnia i nocy. Zatrzymuje wilgoć na wierzchniej warstwie skóry, poprawiając skuteczność kremów na noc. Zapewnia odżywienie skóry dzięki aminokwasom. Niewiarygodnie lekki produkt wykonany w całości z naturalnego jedwabiu - dotyczy to zarówno warstwy wewnętrznej i zewnętrznej, jak i wypełnienia.

KUP TERAZ
moons

LUKSUSOWY JEDWABNY TURBAN DO WŁOSÓW

Luksusowa pielęgnacja włosów podczas snu, robienia makijażu lub pielęgnacji skóry. Delikatnie przytrzymuje włosy, zapewniając świeżość fryzurze podczas snu, robienia makijażu lub pielęgnacji skóry i nadaje włosom zdrowy połysk. Chroni włosy przed uszkodzeniami i splątaniem podczas snu i zapewnia stopniową regenerację dzięki proteinom i aminokwasom zawartym we włóknach jedwabiu. Wykonana z dwóch warstw 19 mm jedwabiu morwowego klasy 6A.

KUP TERAZ
moons

WSPANIAŁE JEDWABNE GUMKI DO WŁOSÓW

Gumki delikatnie okalają i przytrzymują włosy. Stylizacja z korzyścią dla urody – gumki zapobiegają łamaniu i plątaniu się włosów. Szczypta luksusu dla kobiet i dziewcząt w każdym wieku.

KUP TERAZ
moons

JEDWABNA OPASKA NA GŁOWĘ

Jedwabne opaski na włosy do codziennej pielęgnacji. Opaski można wykorzystać do stworzenia stylowej fryzury, łatwego nałożenia makijażu lub maseczki, a także do innych elementów codziennej pielęgnacji skóry. Delikatnie utrzymuje włosy we właściwym miejscu

KUP TERAZ
moons

WSPANIAŁE JEDWABNE GUMKI DO WŁOSÓW

Gumki delikatnie okalają i przytrzymują włosy. Stylizacja z korzyścią dla urody – gumki zapobiegają łamaniu i plątaniu się włosów. Szczypta luksusu dla kobiet i dziewcząt w każdym wieku.

KUP TERAZ
vogue ZAPOBIEGA NADMIERNEMU SUSZENIU I ELEKTRYCZNOŚCI STATYCZNEJ quoteselle JEDWAB SPRAWIA, ŻE WŁOSY BARDZIEJ BŁYSZCZĄ I ZAPOBIEGA ROZDWAJANIU SIĘ KOŃCÓWEK quoteslofficiel TWOJA SKÓRA STAJE SIĘ MIĘKKA, A NAWILŻAJĄCE DZIAŁAJĄ SKUTECZNIEJ quotes
photo-1
photo-2 Z SLEEP&GLOW KAŻDEGO RANA OBUDZISZ SIĘ Z ŚWIEŻĄ TWARZĄ
photo-3 photo-4